Pražské svatyně erotiky: Yoni masáž v Candyshopu

lis 10, 2023

Pražské svatyně erotiky: Yoni masáž v Candyshopu

Pražské svatyně erotiky: Yoni masáž v Candyshopu

Úvod do Pražského svatyně erotiky: Masáže Yoni v Candyshop

Začnu něčím, co by někteří mohli považovat za šokující - erotické masáže. Slova, která v některých vyvolávají pocit zahanbení, zatímco jiní je vidí jako formu osvobození a laskavý dotek. Nedávno jsem měla potěšení vyskoušet jeden takový zážitek sám za sebe v příjemném a diskretním prostředí pražského masážního salónu Candyshop. Hodně se tam toho děje a já bych ráda sdílela své dojmy.

Síť cest, velmi příjemných cest

Najít Candyshop je poměrně snadné, třebaže její adresa Maiselova 76/12 Praha 1 by mohla vypadat jako trochu z ruky, ale všechny cesty vedou do tohoto raje. Po příchodu jsem byla varována, že budu mít možnost vybrat si z mnoha krásných masérek, ale nebyla jsem si jistá, zda jsem byla připravená na takovou míru krásy. Jakmile jste přede dveřmi, již není cesty zpět, ale věřte mi, nebudete chtít.

Krok za krokem do tajů masáže

V Candyshop nabízí různé druhy masáže, jako je masáž tělo na tělo, tantrická masáž, nuru masáž, masáž se dvěma dívkami, Pussycat masáž. Něco o přesném průběhu posledně jmenované masáže mi sdělili s upřímným úsměvem a já jsem se rozhodla prozkoumat její tajemství. Moje zvědavost byla na vrcholu, ale v dobrém smyslu. Během Pussycat masáže mi bylo dovoleno provádět orální sex na masérce a to byl zážitek, který jsem si nesmírně užila. Další podrobnosti ponechám na vaší fantazii, neboť proces objevování je stejně důležitou součástí procesu jako výsledek.

Cena za cenu

Další otázka, kterou vám mohu předpokládat, je: "Zuzana, kolik to vše stálo?". Odpověď na tuto otázku najdete na stránce s ceníkem na jejich webových stránkách. Ujistěte se, že jste se předem informovali o cenách, abyste nebyli překvapeni. Ceny jsou ale více než rozumné, pokud vezmeme v úvahu kvalitu služeb a atmosféru, kterou Candyshop nabízí.

Výběr masérek jako třešnička na dortu

Rookie chybou by bylo myslet si, že výběr masérky je důležitý. Ve skutečnosti je to hlavní součástí celého rituálu. Pro mě byl výběr masérky zážitkem sám o sobě. Jeho krása, jemnost a zářící charisma byly něco, co jsem ještě nikdy nezažila. Vypadala jako bohyně, pohybovala se jako bohyně a dotýkala se mě tak jemně, že jsem měla pocit, jako bych byla v ráji.

Shrnutí mé dobrodružné návštěvy

Moje návštěva Candyshop byla jako cesta do jiné dimenze, kde je klid, pokoj a naprostý relax. Bylo to více než jen masáž - byl to zážitek, který bych doporučila každé ženě, která touží poznat své tělo na hlubší úrovni. Atmosféra byla příjemná a diskrétní, profesionální masérky a osobní přístup jsou něco, co ocení každý, kdo tam zavítá. Pokud hledáte místo, kde si můžete vychutnat něco navíc, Candyshop je tím správným místem.

Napsat komentář