5 nejpoužívanějších technik při BDSM masáži v Praze.

čec 30, 2023

5 nejpoužívanějších technik při BDSM masáži v Praze.

5 nejpoužívanějších technik při BDSM masáži v Praze.

Úvod do světa BDSM masáže

V posledních letech jsem se hodně zabýval BDSM masážemi. Když si to tak vezmete, jaká by to byla zábava, kdybychom nezkusili něco nového a vzrušujícího? Toto téma mohlo nějaký čas zůstat tabu, ale teď se stává stále oblíbenějším. Jana, moje manželka a hlavní partnerka v těchto experimentech, se mnou souhlasí. V Praze jsme společně objevili několik technik, které bych chtěl s vámi diskutovat. Takže pojďme na to.

Role-Play a Domina

První techniku, kterou musíte vědět, je rolová hra. Zdá se, že je to kvízová hra, že? Ale ne, je to mnohem intenzivnější a úchvatnější. Rolová hra ve světě BDSM zahrnuje hraní role Dominy, submisivního partnera nebo switch - osoby, která může přejít mezi oběma rolemi. Jana a já jsme si to vyzkoušeli a troufám si říci, že to bylo docela osvobozující zkušenost.

Naslepo a svazování

Ano, ano, četete to správně. Naslepo a svazování je další technika, kterou jsme v Praze vyzkoušeli. Možná si myslíte, že jde o něco divokého, ale ve skutečnosti je to docela zábavná a vzrušující technika. Zahrnuje zavázání očí a použití pout k omezení pohybu. Jana a já jsme si to vyzkoušeli a musím říci, že to byla jedna z nejpříjemnějších zkušeností, jaké jsem kdy měl. Spolupráce a důvěra mezi partnery jsou klíčové, ale když je dosáhnuto, přináší to masáž na novou úroveň intenzity.

Masáže s použitím hraček

Nyní jdeme na techniku, která mě nejvíce překvapila, a to použití hraček. Možná si myslíte, že jde o něco nenormálního, ale věřte mi, je to naprosto bezpečné a velmi vzrušující. Ve světě BDSM a erotických masáží existuje celá řada hraček, které se používají k různým účelům - odněkud zesílení vzrušení až po dosažení lepší kontroly. Jana a já jsme si vyzkoušeli několik z nich, a musím říci, že to byla docela zkušenost!

Ovládání dýchání a bodová stimulace

Překvapivě jednou z nejpoužívanějších technik je ovládání dýchání. Tato technika zahrnuje ovládání rytmu a hloubky dýchání partnera během masáže, aby se zvýšilo vzrušení. Je to technika, kterou nám doporučila jedna z maserek, kterou jsme navštívili v Praze, a byla to jedna z nejpříjemnějších zkušeností, jaké jsem v životě měl.

BDSM masáž a bezpečnost

Nakonec, ale rozhodně ne nejméně důležitě, je zde otázka bezpečnosti. Může se zdát, že BDSM a erotické masáže jsou něčím hranatým a potenciálně nebezpečným, ale ve skutečnosti je to pravý opak. Právě naopak, bezpečnost je nesmírně důležitá v každé BDSM praxi. Je důležité, aby všechny činnosti byly prováděny se souhlasem všech zúčastněných stran a aby se dbalo na komunikaci a starostlivost. Jana a já jsme tomuto aspektu v našem experimentování věnovali značnou pozornost, a řekl bych, že to bylo nejdůležitější lekci, kterou jsme se naučili.

Teď už víte, jaké techniky jsou nejčastěji používány při BDSM masáži v Praze. Doufám, že jsem dal nahlédnout do toho, co tento svět nabízí, a možná jsem vás inspiroval k vyzkoušení něčeho nového. Jana a já jsme si to náramně užili a doufáme, že vy také!

Napsat komentář