Zásady ochrany osobních údajů

čec 14, 2023

Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů na webové stránce Erotické Masáže Praha jsou závaznou součástí užívání služeb a obsahu nabízeného na našem webu. Cílem těchto zásad je informovat uživatele o tom, jakým způsobem jsou jejich osobní údaje sbírány, zpracovávány a chráněny. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnou legislativou České republiky, zejména pak v souladu s nařízením GDPR. Chceme, abyste se na našem webu cítili bezpečně, a proto klademe velký důraz na ochranu vašeho soukromí.

Vlastníkem a provozovatelem webové stránky salon-image.cz je Vladimír Zářivý, který sídlí na adrese Botanická 68a, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Veškeré dotazy týkající se ochrany osobních údajů, včetně opravných a smazávacích žádostí, můžete směřovat na e-mailovou adresu [email protected].

Sběr a zpracování osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, sbíráme o vás určité informace. Tato data mohou zahrnovat, ale nejsou omezena na, vaši IP adresu, typ prohlížeče, informace o vašem zařízení, časy vašich návštěv a informace o vašem používání našich služeb. Pokud se rozhodnete využít naše služby a zaregistrovat se nebo provést objednávku, můžeme požadovat další osobní údaje, jako je vaše jméno, kontaktní údaje, platba a další relevantní informace nutné k poskytnutí služby. Sběr těchto informací je nezbytný pro to, aby mohly být naše služby správně poskytovány a abychom mohli reagovat na vaše požadavky a potřeby.

Užití osobních údajů

Osobní údaje získané prostřednictvím naší webové stránky používáme pro různé účely. To zahrnuje, ale není omezeno na, poskytování a zlepšování našich služeb, komunikaci s vámi, marketingové aktivity a zasílání informací, které mohou být pro vás relevantní. Dále tyto údaje využíváme pro administrativní účely a k vyhodnocování efektivity naší webové přítomnosti. Také můžeme používat vaše údaje pro vymáhání našich práv v případě právních procesů, pokud bude potřeba. Vždy dbáme na to, aby bylo zpracování vašich osobních údajů v souladu s platnými zákony a s vašimi právy.

Napsat komentář