Masáže varlat a penisu v Praze: Jaké jsou možnosti

srp 6, 2023

Masáže varlat a penisu v Praze: Jaké jsou možnosti

Masáže varlat a penisu v Praze: Jaké jsou možnosti

Úvod do světa intimních masáží

Ne, tohle není žádný vtip. Je to téma, které bychom měli probrat otevřeně a bez studu. Mluvíme o masážích varlat a penisu, které zsádají jen něco málo brán nastoupení do světa intimních potěšení a relaxace. Takže pojďme do toho a podívejme se na několik možností, jak těmto niečí být.

Praktické aspekty masáže varlat a penisu

'

Intimní masáž je něco, co mnohdy provádí profesionální maséři a masérky. Ale pozor, není to jen tak nějaká průměrná masáž. Je to v podstatě umění. A jako každé umění má i svá pravidla a techniky. Jana mi jednou vypadla, že pracuje s jedním klientem, který byl tak napjatý, že si musel dát dvě masáže po sobě - jednu na penis a jednu na varlata. Ale po druhé už se cítil jako nový člověk.

Pocit z intimní masáže: Pouze pro odvážné

Nejprve se podívejme na pokyny a recepty, jak provést intimní masáž doma. Nejdůležitějším krokem je získat souhlas a pochopení od partnera. Poté následuje samotná masáž, při které se střídavě jemně dotýká penisu a varlat uživající různé techniky a tlak. Je to jemné, jemné, ohleduplné a někdy až meditativní, takže doba trvání je často až hodinu. Po takové masáži budete mít pocit, že vaše tělo je celé nabitou energií a váš penis a varlata budou oživeny jako nikdy předtím.

Místa masáže v Praze

Je mnoho míst, kde si můžete zažít takovou intimní masáž. Například v Praze existuje mnoho salonů, které jsou specializovány na mužské intimní masáže. Ale je třeba upozornit, že tato služba není levná a měli byste předem vědět, jaké očekávání a pohodlí si můžete dovolit.

Samoobsluha versus profesionální masáž

'

Není nutné obracet se na profesionála. Tuto intimní masáž může provést i samotný muž. Samoobsluha má své výhody, protože se do toho dostanete z pohodlí svého domova, není potřeba se trápit cestou do salónu. Ale pokud jste opravdu odvážní, zkuste profesionální masáž a zjistíte, že zkušenosti jsou zcela jiné.

Závěrečné myšlenky

'

Otevřená a bezprostřední konverzace o intimních a obsazových masážích je často tabu, ale nesmíme zapomenout, že je to přirozená a zdravá část našeho života. Myslím, že každý muž by měl alespoň jednou v životě zažít takovou masáž. Moje zkušenost? No, na to, aby Jana přišla domů k masáži tohoto typu, bylo potřeba nějakou dobu. Ale když se to stalo, byla to zkušenost k nezaplacení.

Napsat komentář